ALBFLB23500
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALBFLB23500
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Pcd
Prekės aprašymas CBL CLAMP BUNDLE FASTENER
Duomenų lapai: 1.ALBFLB23500.pdf2.ALBFLB23500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
ALBFLB23500 specifikacijos
Dalies numeris ALBFLB23500 Gamintojas Amphenol Pcd
Galimas kiekis 2528 pcs Duomenų lapas 1.ALBFLB23500.pdf2.ALBFLB23500.pdf
Plotis 1.100" (27.94mm) Įveskite atributus Dual Openings, With Gap
Įveskite Clamp, Bundle Separation Serija Fairlead
Sraigtinis dydis - Skydo storis -
Skydo skylės dydis - Pakuotė -
Atidarymo dydis 0.500" (12.70mm), 0.500" (12.70mm) Montavimo tipas Fastener
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagos storis -
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Ilgis 2.150" (54.60mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis -
funkcijos - Išsamus aprašymas Cable Clamp, Bundle Separation Gray, Purple Fastener 0.500" (12.70mm), 0.500" (12.70mm)