BU-10BMMA-LL7001
Amphenol LTWAmphenol LTW
BU-10BMMA-LL7001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BU-10BMMA-LL7001
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol LTW
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: BU-10BMMA-LL7001.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BU-10BMMA-LL7001 specifikacijos
Dalies numeris BU-10BMMA-LL7001 Gamintojas Amphenol LTW
apibūdinimas CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8138 pcs Duomenų lapas BU-10BMMA-LL7001.pdf
Nutraukimas Solder Cup Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti B "Shell" medžiaga Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
"Shell Finish" - Serija Standard
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1754-1096
Orientacija Keyed Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Pozicijų skaičius 10 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 2A Susisiekite su Finish - poravimosi Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BU-110-2
BU-110-2
Gamintojai: Mueller Electric Co.
apibūdinimas: MINI INSULATED ALLIGATOR CLIP RD
Sandelyje: 44194 pcs
parsisiųsti: BU-110-2.pdf
RFQ
apibūdinimas: CLIP PLASTIC KELVIN BLACK
Sandelyje: 31358 pcs
parsisiųsti: BU-111-0.pdf
RFQ
BU-108K-2
BU-108K-2
apibūdinimas: BATT CLIP KELVIN ISOL 50A
parsisiųsti: BU-108K-2.pdf
apibūdinimas: CLIP PLASTIC KELVIN RED
apibūdinimas: CLIP MINI-INSULATED
apibūdinimas: MINI INSULATED ALLIGATOR CLIP BK
BU-10PMMS-LC7001
BU-10PMMS-LC7001
Gamintojai: Amphenol LTW
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
parsisiųsti: BU-10PMMS-LC7001.pdf
BU-10BFFA-SL7001
BU-10BFFA-SL7001
Gamintojai: Amphenol LTW
apibūdinimas: STANDARD
parsisiųsti:
BU-10BFFA-LL7001
BU-10BFFA-LL7001
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP