TVPS00RS-17-26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TVPS00RS-17-26PA
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: TVPS00RS-17-26PA.pdf
  • Pranešimas
TVPS00RS-17-26PA specifikacijos
Dalies numeris TVPS00RS-17-26PA Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5088 pcs Duomenų lapas TVPS00RS-17-26PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 17-26 "Shell" medžiaga Stainless Steel
"Shell Finish" Nickel Serija MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Pakuotė Bulk Kiti vardai AATVPS00RS-17-26PA
TVPS00RS1726PA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Dabartinis įvertinimas -