MS3476W24-61SWLC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3476W24-61SWLC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Duomenų lapai: MS3476W24-61SWLC.pdf
  • Pranešimas
MS3476W24-61SWLC specifikacijos
Dalies numeris MS3476W24-61SWLC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1533 pcs Duomenų lapas MS3476W24-61SWLC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 24-61
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3476W24-61SWLC Orientacija W
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 61
Būsto spalva Olive Drab funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Olive Drab Cadmium Sujungimo veržlės skersmuo 1.777" (45.14mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Susiję produktai
MS3476W24-61SY
MS3476W24-61SY
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1207 pcs
parsisiųsti: MS3476W24-61SY.pdf
RFQ
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
Sandelyje: 1788 pcs
RFQ
MS3476W24-61SY-LC
MS3476W24-61SY-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
parsisiųsti: MS3476W24-61SY-LC.pdf
MS3476W24-61SW
MS3476W24-61SW