MS3476W22-19SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3476W22-19SW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS3476W22-19SW.pdf
  • Pranešimas
MS3476W22-19SW specifikacijos
Dalies numeris MS3476W22-19SW Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1085 pcs Duomenų lapas MS3476W22-19SW.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-19 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS3476W22-19SW
Orientacija W Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 19 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Olive Drab
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Industrial, Military
Susiję produktai
MS3476W22-12S
MS3476W22-12S
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP