MS3476W20-41AX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3476W20-41AX
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Duomenų lapai: MS3476W20-41AX.pdf
  • Pranešimas
MS3476W20-41AX specifikacijos
Dalies numeris MS3476W20-41AX Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2074 pcs Duomenų lapas MS3476W20-41AX.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 20-41
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3476W20-41AX Orientacija X
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Būsto spalva Olive Drab funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Olive Drab Cadmium Sujungimo veržlės skersmuo 1.531" (38.89mm)