MS3476W14-19SWLC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3476W14-19SWLC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Duomenų lapai: MS3476W14-19SWLC.pdf
  • Pranešimas
MS3476W14-19SWLC specifikacijos
Dalies numeris MS3476W14-19SWLC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2865 pcs Duomenų lapas MS3476W14-19SWLC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 14-19
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3476W14-19SWLC Orientacija W
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Olive Drab Cadmium Sujungimo veržlės skersmuo 1.183" (30.05mm)