MS3476W12-10SWLC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3476W12-10SWLC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Duomenų lapai: MS3476W12-10SWLC.pdf
  • Pranešimas
MS3476W12-10SWLC specifikacijos
Dalies numeris MS3476W12-10SWLC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 3022 pcs Duomenų lapas MS3476W12-10SWLC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 12-10
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3476W12-10SWLC Orientacija W
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 10
Būsto spalva Olive Drab funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Olive Drab Cadmium Sujungimo veržlės skersmuo 1.043" (26.49mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Susiję produktai
MS3476W12-10S
MS3476W12-10S
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 2341 pcs
parsisiųsti: MS3476W12-10S.pdf
RFQ
MS3476W12-10SX
MS3476W12-10SX
Sandelyje: 2307 pcs
parsisiųsti: MS3476W12-10SX.pdf
RFQ
MS3476W12-10SW
MS3476W12-10SW
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
parsisiųsti: MS3476W12-10SW.pdf
MS3476W12-10SY-LC
MS3476W12-10SY-LC
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
parsisiųsti: MS3476W12-10SY-LC.pdf
MS3476W12-10SX-LC
MS3476W12-10SX-LC
parsisiųsti: MS3476W12-10SX-LC.pdf
MS3476W12-10SY
MS3476W12-10SY
parsisiųsti: MS3476W12-10SY.pdf
MS3476W12-10S-LC
MS3476W12-10S-LC
parsisiųsti: MS3476W12-10S-LC.pdf
MS3476W12-10SW-LC
MS3476W12-10SW-LC