MS3476L24-61SWLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3476L24-61SWLC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
Duomenų lapai: MS3476L24-61SWLC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
MS3476L24-61SWLC specifikacijos
Dalies numeris MS3476L24-61SWLC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1581 pcs Duomenų lapas MS3476L24-61SWLC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 24-61
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3476L24-61SWLC Orientacija W
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 61
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Electroless Nickel Sujungimo veržlės skersmuo 1.777" (45.14mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3476L24-61S
MS3476L24-61S
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1489 pcs
parsisiųsti: MS3476L24-61S.pdf
RFQ
MS3476L24-61SX
MS3476L24-61SX
Sandelyje: 1764 pcs
parsisiųsti: MS3476L24-61SX.pdf
RFQ
MS3476L24-61S(LC)
MS3476L24-61S(LC)
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE
parsisiųsti: MS3476L24-61S(LC).pdf
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 61POS INLINE
MS3476L24-61SY
MS3476L24-61SY
parsisiųsti: MS3476L24-61SY.pdf
MS3476L24-61SW
MS3476L24-61SW
parsisiųsti: MS3476L24-61SW.pdf
MS3476L24-61SW-LC
MS3476L24-61SW-LC