MS3476L24-19SWLC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3476L24-19SWLC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Duomenų lapai: MS3476L24-19SWLC.pdf
  • Pranešimas
MS3476L24-19SWLC specifikacijos
Dalies numeris MS3476L24-19SWLC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1483 pcs Duomenų lapas MS3476L24-19SWLC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 24-19
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3476L24-19SWLC Orientacija W
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Būsto spalva Silver funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Electroless Nickel Sujungimo veržlės skersmuo 1.777" (45.14mm)