MS3476A18-32AX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3476A18-32AX
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Duomenų lapai: MS3476A18-32AX.pdf
  • Pranešimas
MS3476A18-32AX specifikacijos
Dalies numeris MS3476A18-32AX Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1874 pcs Duomenų lapas MS3476A18-32AX.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 18-32
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Anodized
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3476A18-32AX Orientacija X
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 32
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Black funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Anodized Black Sujungimo veržlės skersmuo 1.391" (35.33mm)