MS3476A14-18SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3476A14-18SW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS3476A14-18SW.pdf
  • Pranešimas
MS3476A14-18SW specifikacijos
Dalies numeris MS3476A14-18SW Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1912 pcs Duomenų lapas MS3476A14-18SW.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-18 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Black Anodized Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS3476A14-18SW
Orientacija W Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 18 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Black
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Industrial, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3476A14-19AX
MS3476A14-19AX
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE