MS3476A12-10SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3476A12-10SW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG 10POS STRAIGHT SCKT
Duomenų lapai: MS3476A12-10SW.pdf
  • Pranešimas
MS3476A12-10SW specifikacijos
Dalies numeris MS3476A12-10SW Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG 10POS STRAIGHT SCKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2184 pcs Duomenų lapas MS3476A12-10SW.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Anodized Black Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS statusas Bulk Kiti vardai AMS3476A12-10SW
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Gamintojo kodas MS3476A12-10SW
Didelis skersmuo tiekiamas 12-10 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 10POS STRAIGHT SCKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga W Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets Kabelio skersmuo -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3476A12-10PX
MS3476A12-10PX
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: MS3476A12-10PX
Sandelyje: 4317 pcs
parsisiųsti: MS3476A12-10PX.pdf
RFQ
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1875 pcs
RFQ
MS3476A12-10SY
MS3476A12-10SY
apibūdinimas: MS3476A12-10SY
parsisiųsti: MS3476A12-10SY.pdf
MS3476A12-10SWLC
MS3476A12-10SWLC
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
parsisiųsti: MS3476A12-10SWLC.pdf
MS3476A12-10PW
MS3476A12-10PW
parsisiųsti: MS3476A12-10PW.pdf
MS3476A12-10SW
MS3476A12-10SW
apibūdinimas: MS3476A12-10SW
parsisiųsti: MS3476A12-10SW.pdf
MS3476A12-10PZ
MS3476A12-10PZ
parsisiųsti: MS3476A12-10PZ.pdf
MS3476A12-3AY
MS3476A12-3AY
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 3POS INLINE
parsisiųsti: MS3476A12-3AY.pdf
MS3476A12-10S
MS3476A12-10S
apibūdinimas: CONN PLUG 10POS STRAIGHT SCKT