MS3475W20-41AX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3475W20-41AX
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Duomenų lapai: MS3475W20-41AX.pdf
  • Pranešimas
MS3475W20-41AX specifikacijos
Dalies numeris MS3475W20-41AX Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1659 pcs Duomenų lapas MS3475W20-41AX.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 20-41
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3475W20-41AX Orientacija X
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos Coupling Nut, Ground
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Olive Drab Cadmium Sujungimo veržlės skersmuo 1.531" (38.89mm)