MS3475W18-32SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3475W18-32SW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG 32POS INLINE SCKT
Duomenų lapai: MS3475W18-32SW.pdf
  • Pranešimas
MS3475W18-32SW specifikacijos
Dalies numeris MS3475W18-32SW Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG 32POS INLINE SCKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1506 pcs Duomenų lapas MS3475W18-32SW.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS statusas Bulk Kiti vardai AMS3475W18-32SW
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 32
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas MS3475W18-32SW
Didelis skersmuo tiekiamas 18-32 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 32POS INLINE SCKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga W Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets Kabelio skersmuo -
Susiję produktai
MS3475W18-32S
MS3475W18-32S
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG 32POS INLINE SCKT
Sandelyje: 1589 pcs
parsisiųsti: MS3475W18-32S.pdf
RFQ
MS3475W18-32PZ
MS3475W18-32PZ
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1393 pcs
parsisiųsti: MS3475W18-32PZ.pdf
RFQ
MS3475W18-32PZ-LC
MS3475W18-32PZ-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
parsisiųsti: MS3475W18-32PZ-LC.pdf
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
parsisiųsti: MS3475W18-32S.pdf
MS3475W18-32S-LC
MS3475W18-32S-LC
apibūdinimas: CONN HSG PLUG INLINE 32POS SCKT
parsisiųsti: MS3475W18-32S-LC.pdf
MS3475W18-32SX-LC
MS3475W18-32SX-LC
parsisiųsti: MS3475W18-32SX-LC.pdf
MS3475W18-32SW-LC
MS3475W18-32SW-LC
parsisiųsti: MS3475W18-32SW-LC.pdf
MS3475W18-32SW
MS3475W18-32SW
parsisiųsti: MS3475W18-32SW.pdf
MS3475W18-32SX
MS3475W18-32SX