MS3475W18-32AX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3475W18-32AX
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Duomenų lapai: MS3475W18-32AX.pdf
  • Pranešimas
MS3475W18-32AX specifikacijos
Dalies numeris MS3475W18-32AX Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1899 pcs Duomenų lapas MS3475W18-32AX.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 18-32
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3475W18-32AX Orientacija X
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 32
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Olive Drab Cadmium Sujungimo veržlės skersmuo 1.391" (35.33mm)