MS3475W16-26SWLC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3475W16-26SWLC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Duomenų lapai: MS3475W16-26SWLC.pdf
  • Pranešimas
MS3475W16-26SWLC specifikacijos
Dalies numeris MS3475W16-26SWLC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1808 pcs Duomenų lapas MS3475W16-26SWLC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 16-26
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3475W16-26SWLC Orientacija W
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 26
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Olive Drab Cadmium Sujungimo veržlės skersmuo 1.305" (33.15mm)