MS3475L22-55AX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3475L22-55AX
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Duomenų lapai: MS3475L22-55AX.pdf
  • Pranešimas
MS3475L22-55AX specifikacijos
Dalies numeris MS3475L22-55AX Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1648 pcs Duomenų lapas MS3475L22-55AX.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 22-55
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3475L22-55AX Orientacija X
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos Coupling Nut, Ground
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Electroless Nickel Sujungimo veržlės skersmuo 1.656" (42.06mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3475L22-55AX
MS3475L22-55AX
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE