MS3475L22-41AX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3475L22-41AX
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG INLINE 41POS PIN
Duomenų lapai: MS3475L22-41AX.pdf
  • Pranešimas
MS3475L22-41AX specifikacijos
Dalies numeris MS3475L22-41AX Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN HSG PLUG INLINE 41POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1678 pcs Duomenų lapas MS3475L22-41AX.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16 (14), 20 (27) Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Silver Kiti vardai AMS3475L22-41AX
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Gamintojo kodas MS3475L22-41AX
Didelis skersmuo tiekiamas 22-41 Įdėkite medžiagą Aluminum, Electroless Nickel
Apima - funkcijos Coupling Nut, Ground
Išplėstas aprašymas 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground apibūdinimas CONN HSG PLUG INLINE 41POS PIN
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.656" (42.06mm)
Sujungimo veržlės skersmuo Electroless Nickel Kontaktinė forma -
Kontaktinė medžiaga X Jungties tipas Plug Housing
Kūno medžiaga -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3475L22-41AY
MS3475L22-41AY
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE
Sandelyje: 2582 pcs
parsisiųsti: MS3475L22-41AY.pdf
RFQ
MS3475L22-41AX
MS3475L22-41AX