MS3475L20-41AX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3475L20-41AX
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Duomenų lapai: MS3475L20-41AX.pdf
  • Pranešimas
MS3475L20-41AX specifikacijos
Dalies numeris MS3475L20-41AX Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1916 pcs Duomenų lapas MS3475L20-41AX.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 20-41
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3475L20-41AX Orientacija X
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos Coupling Nut, Ground
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Electroless Nickel Sujungimo veržlės skersmuo 1.531" (38.89mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Susiję produktai
MS3475L20-41A
MS3475L20-41A
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE