MS3475L18-32SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3475L18-32SW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG 32POS INLINE SCKT
Duomenų lapai: MS3475L18-32SW.pdf
  • Pranešimas
MS3475L18-32SW specifikacijos
Dalies numeris MS3475L18-32SW Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG 32POS INLINE SCKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1595 pcs Duomenų lapas MS3475L18-32SW.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS statusas Bulk Kiti vardai AMS3475L18-32SW
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 32
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Gamintojo kodas MS3475L18-32SW
Didelis skersmuo tiekiamas 18-32 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 32POS INLINE SCKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock