MS3475L12-10SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3475L12-10SW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG 10POS INLINE SCKT
Duomenų lapai: MS3475L12-10SW.pdf
  • Pranešimas
MS3475L12-10SW specifikacijos
Dalies numeris MS3475L12-10SW Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG 10POS INLINE SCKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2051 pcs Duomenų lapas MS3475L12-10SW.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS statusas Bulk Kiti vardai AMS3475L12-10SW
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas MS3475L12-10SW
Didelis skersmuo tiekiamas 12-10 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 10POS INLINE SCKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga W Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets Kabelio skersmuo -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3475L12-10SW
MS3475L12-10SW
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP