MS3474W22-41AX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3474W22-41AX
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Duomenų lapai: MS3474W22-41AX.pdf
  • Pranešimas
MS3474W22-41AX specifikacijos
Dalies numeris MS3474W22-41AX Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1521 pcs Duomenų lapas MS3474W22-41AX.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 22-41
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3474W22-41AX Orientacija X
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount