MS3474W18-32SWLC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3474W18-32SWLC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Duomenų lapai: MS3474W18-32SWLC.pdf
  • Pranešimas
MS3474W18-32SWLC specifikacijos
Dalies numeris MS3474W18-32SWLC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1139 pcs Duomenų lapas MS3474W18-32SWLC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 18-32
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3474W18-32SWLC Orientacija W
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 32
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būsto spalva Olive Drab funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas - Sujungimo veržlės skersmuo -
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Receptacle Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3474W18-8B
MS3474W18-8B
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG FMALE 8POS PNL MT
Sandelyje: 1079 pcs
parsisiųsti: MS3474W18-8B.pdf
RFQ
MS3474W18-32SLC
MS3474W18-32SLC
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Sandelyje: 1063 pcs
parsisiųsti: MS3474W18-32SLC.pdf
RFQ
MS3474W18-32SW
MS3474W18-32SW
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP