MS3474L22-41AX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3474L22-41AX
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN
Duomenų lapai: MS3474L22-41AX.pdf
  • Pranešimas
MS3474L22-41AX specifikacijos
Dalies numeris MS3474L22-41AX Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1166 pcs Duomenų lapas MS3474L22-41AX.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16 (14), 20 (27) Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Silver Kiti vardai AMS3474L22-41AX
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Gamintojo kodas MS3474L22-41AX
Didelis skersmuo tiekiamas 22-41 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount apibūdinimas CONN HSG RCPT 41POS JAM NUT PIN