MS3474L20-39SWLC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3474L20-39SWLC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Duomenų lapai: MS3474L20-39SWLC.pdf
  • Pranešimas
MS3474L20-39SWLC specifikacijos
Dalies numeris MS3474L20-39SWLC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1227 pcs Duomenų lapas MS3474L20-39SWLC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 20-39
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3474L20-39SWLC Orientacija W
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 39
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas - Sujungimo veržlės skersmuo -
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 16 (2), 20 (37)
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Receptacle Housing
Susiję produktai
MS3474L20-39SX
MS3474L20-39SX
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1243 pcs
parsisiųsti: MS3474L20-39SX.pdf
RFQ
MS3474L20-39SW
MS3474L20-39SW