MS3472W18-32AX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3472W18-32AX
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Duomenų lapai: MS3472W18-32AX.pdf
  • Pranešimas
MS3472W18-32AX specifikacijos
Dalies numeris MS3472W18-32AX Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1679 pcs Duomenų lapas MS3472W18-32AX.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 18-32
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3472W18-32AX Orientacija X
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 32
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas - Sujungimo veržlės skersmuo -
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Receptacle Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3472W18-32A
MS3472W18-32A
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT