MS3472L18-30SW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3472L18-30SW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT 30POS WALL MNT SCKT
Duomenų lapai: MS3472L18-30SW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
MS3472L18-30SW specifikacijos
Dalies numeris MS3472L18-30SW Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT 30POS WALL MNT SCKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1147 pcs Duomenų lapas MS3472L18-30SW.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS statusas Bulk Kiti vardai AMS3472L18-30SW
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 30
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Gamintojo kodas MS3472L18-30SW
Didelis skersmuo tiekiamas 18-30 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 30POS WALL MNT SCKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock