MS3471W22-41AX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3471W22-41AX
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG MALE 41POS INLINE
Duomenų lapai: MS3471W22-41AX.pdf
  • Pranešimas
MS3471W22-41AX specifikacijos
Dalies numeris MS3471W22-41AX Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT HSG MALE 41POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1462 pcs Duomenų lapas MS3471W22-41AX.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 22-41
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3471W22-41AX Orientacija X
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas - Sujungimo veržlės skersmuo -
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 16 (14), 20 (27)
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Receptacle Housing
Susiję produktai
MS3471W22-41A
MS3471W22-41A
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT HSG MALE 41POS INLINE
Sandelyje: 1413 pcs
parsisiųsti: MS3471W22-41A.pdf
RFQ
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG RCPT INLINE 41POS PIN