MS3471W14-19SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3471W14-19SW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS3471W14-19SW.pdf
  • Pranešimas
MS3471W14-19SW specifikacijos
Dalies numeris MS3471W14-19SW Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1373 pcs Duomenų lapas MS3471W14-19SW.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-19 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS3471W14-19SW
Orientacija W Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 19 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Olive Drab
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Industrial, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3471W14-19PY
MS3471W14-19PY
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1582 pcs
parsisiųsti: MS3471W14-19PY.pdf
RFQ
MS3471W14-4A
MS3471W14-4A
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 4POS INLINE
Sandelyje: 1644 pcs
parsisiųsti: MS3471W14-4A.pdf
RFQ
MS3471W14-19S
MS3471W14-19S
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP