MS3471L20-41AX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3471L20-41AX
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT 41POS INLINE PIN
Duomenų lapai: MS3471L20-41AX.pdf
  • Pranešimas
MS3471L20-41AX specifikacijos
Dalies numeris MS3471L20-41AX Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN HSG RCPT 41POS INLINE PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1368 pcs Duomenų lapas MS3471L20-41AX.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Silver Kiti vardai AMS3471L20-41AX
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Gamintojo kodas MS3471L20-41AX
Didelis skersmuo tiekiamas 20-41 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) apibūdinimas CONN HSG RCPT 41POS INLINE PIN
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -
Sujungimo veržlės skersmuo Electroless Nickel Kontaktinė forma -
Kontaktinė medžiaga X Jungties tipas Receptacle Housing
Kūno medžiaga -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3471L20-41A
MS3471L20-41A
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN HSG RCPT 41POS INLINE PIN