MS3470W20-16SWLC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3470W20-16SWLC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Duomenų lapai: MS3470W20-16SWLC.pdf
  • Pranešimas
MS3470W20-16SWLC specifikacijos
Dalies numeris MS3470W20-16SWLC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1967 pcs Duomenų lapas MS3470W20-16SWLC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 20-16
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3470W20-16SWLC Orientacija W
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 16
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas - Sujungimo veržlės skersmuo -
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 16
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Receptacle Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3470W20-16SX
MS3470W20-16SX
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1425 pcs
parsisiųsti: MS3470W20-16SX.pdf
RFQ
MS3470W20-16S
MS3470W20-16S