MS3470A18-32SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3470A18-32SW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT 32POS WALL MNT SCKT
Duomenų lapai: MS3470A18-32SW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
MS3470A18-32SW specifikacijos
Dalies numeris MS3470A18-32SW Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT 32POS WALL MNT SCKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1585 pcs Duomenų lapas MS3470A18-32SW.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Anodized Black Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-26482 Series II
RoHS statusas Bulk Kiti vardai AMS3470A18-32SW
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 32
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Gamintojo kodas MS3470A18-32SW
Didelis skersmuo tiekiamas 18-32 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 32POS WALL MNT SCKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock