MS3456W22-23SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3456W22-23SW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS3456W22-23SW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 980 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 980 pcs
  • Pranešimas
MS3456W22-23SW specifikacijos
Dalies numeris MS3456W22-23SW Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 980 pcs Duomenų lapas MS3456W22-23SW.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-23 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS3456W22-23SW
MS3456W22-23SW-ND
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 8 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Apsauga nuo įsilaužimo Fluid Resistant funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas 23A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy