MS3456L24-28SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3456L24-28SW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS3456L24-28SW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 892 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 892 pcs
  • Pranešimas
MS3456L24-28SW specifikacijos
Dalies numeris MS3456L24-28SW Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 24POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 892 pcs Duomenų lapas MS3456L24-28SW.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-28 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS3456L24-28SW
MS3456L24-28SW-ND
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 24 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Fluid Resistant funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas 13A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy