MS3452LS24-28PX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3452LS24-28PX
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS3452LS24-28PX.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 784 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
  • Pranešimas
MS3452LS24-28PX specifikacijos
Dalies numeris MS3452LS24-28PX Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 784 pcs Duomenų lapas MS3452LS24-28PX.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-28 "Shell" medžiaga Stainless Steel
"Shell Finish" Passivated Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS3452LS24-28PX
MS3452LS24-28PX-ND
Orientacija X Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 24 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Dabartinis įvertinimas 13A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 1.437" (36.50mm) Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Automotive, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3452W10S-2S
MS3452W10S-2S
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 1POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1224 pcs
parsisiųsti: MS3452W10S-2S.pdf
RFQ
MS3452LS24-28P
MS3452LS24-28P
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP