MS3450W36-52SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3450W36-52SW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 52POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS3450W36-52SW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 626 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 626 pcs
  • Pranešimas
MS3450W36-52SW specifikacijos
Dalies numeris MS3450W36-52SW Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 52POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 626 pcs Duomenų lapas MS3450W36-52SW.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 36-52 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS3450W36-52SW
MS3450W36-52SW-ND
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 52 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis įvertinimas 13A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy