MS3450W24-28SWLC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3450W24-28SWLC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Duomenų lapai: MS3450W24-28SWLC.pdf
  • Pranešimas
MS3450W24-28SWLC specifikacijos
Dalies numeris MS3450W24-28SWLC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1599 pcs Duomenų lapas MS3450W24-28SWLC.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 24-28
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-5015 Pakuotė Bulk
Kiti vardai AMS3450W24-28SWLC
MS3450W24-28SWLC-ND
Orientacija W
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 24
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Apsauga nuo įsilaužimo Fluid Resistant Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount