MS3450W22-23SW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3450W22-23SW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS3450W22-23SW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
MS3450W22-23SW specifikacijos
Dalies numeris MS3450W22-23SW Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1175 pcs Duomenų lapas MS3450W22-23SW.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-23 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS3450W22-23SW
MS3450W22-23SW-ND
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 8 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Fluid Resistant funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 23A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy