MS3450L32-13SW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3450L32-13SW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS3450L32-13SW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 629 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 629 pcs
  • Pranešimas
MS3450L32-13SW specifikacijos
Dalies numeris MS3450L32-13SW Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 629 pcs Duomenų lapas MS3450L32-13SW.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 32-13 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS3450L32-13SW
MS3450L32-13SW-ND
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 23 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Dabartinis įvertinimas 13A, 23A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy