MS3450L24-28SW
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS3450L24-28SW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS3450L24-28SW.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
MS3450L24-28SW specifikacijos
Dalies numeris MS3450L24-28SW Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1109 pcs Duomenų lapas MS3450L24-28SW.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-28 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-5015
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS3450L24-28SW
MS3450L24-28SW-ND
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 24 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Fluid Resistant funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 13A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Automotive, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS3450L24-28PX
MS3450L24-28PX
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1434 pcs
parsisiųsti: MS3450L24-28PX.pdf
RFQ
MS3450L24-28S
MS3450L24-28S
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP