MS27656T25F61PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27656T25F61PC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas LJT 61C 61#20 PIN RECP
Duomenų lapai: MS27656T25F61PC.pdf
  • Pranešimas
MS27656T25F61PC specifikacijos
Dalies numeris MS27656T25F61PC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
Galimas kiekis 5183 pcs Duomenų lapas MS27656T25F61PC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-61 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakuotė Bulk Kiti vardai AAMS27656T25F61PC
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27656T25F61PC-LC
MS27656T25F61PC-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT