MS27656T25F29SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27656T25F29SC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS27656T25F29SC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 805 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 805 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
MS27656T25F29SC specifikacijos
Dalies numeris MS27656T25F29SC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 805 pcs Duomenų lapas MS27656T25F29SC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-29 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS27656T25F29SC
MS27656T25F29SC-ND
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 29 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27656T25F29SB
MS27656T25F29SB
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP