MS27497E16F26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27497E16F26PA
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas JT 26C 26#20 PIN RECP
Duomenų lapai: MS27497E16F26PA.pdf
  • Pranešimas
MS27497E16F26PA specifikacijos
Dalies numeris MS27497E16F26PA Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
Galimas kiekis 5166 pcs Duomenų lapas MS27497E16F26PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 16-26 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakuotė Bulk Kiti vardai AAMS27497E16F26PA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą - Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas -
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Silver Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Marine, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27497E16F26P
MS27497E16F26P
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP