MS27484T22F55SC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27484T22F55SC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS27484T22F55SC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 848 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 848 pcs
  • Pranešimas
MS27484T22F55SC specifikacijos
Dalies numeris MS27484T22F55SC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 848 pcs Duomenų lapas MS27484T22F55SC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-55 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS27484T22F55SC
MS27484T22F55SC-ND
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Coupling Nut, Ground
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27484T22F55S
MS27484T22F55S
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1159 pcs
parsisiųsti: MS27484T22F55S.pdf
RFQ
MS27484T22F55SALC
MS27484T22F55SALC
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Sandelyje: 1335 pcs
parsisiųsti: MS27484T22F55SALC.pdf
RFQ
MS27484T24A1PA
MS27484T24A1PA
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 128POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: MS27484T24A1PA.pdf
MS27484T22F55SCLC
MS27484T22F55SCLC