MS27484T22B55SC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27484T22B55SC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS27484T22B55SC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 922 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
  • Pranešimas
MS27484T22B55SC specifikacijos
Dalies numeris MS27484T22B55SC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 922 pcs Duomenų lapas MS27484T22B55SC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-55 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS27484T22B55SC
MS27484T22B55SC-ND
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos Coupling Nut, Ground
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Olive Drab
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27484T22F21PLC
MS27484T22F21PLC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 21POS INLINE
Sandelyje: 1730 pcs
parsisiųsti: MS27484T22F21PLC.pdf
RFQ
MS27484T22B55SLC
MS27484T22B55SLC
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Sandelyje: 1638 pcs
parsisiųsti: MS27484T22B55SLC.pdf
RFQ
MS27484T22B55S
MS27484T22B55S
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP