| Dalies numeris | MS27484P20F41P | Gamintojas | Amphenol Aerospace Operations |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Galimas kiekis | 1038 pcs | Duomenų lapas | MS27484P20F41P.pdf |
| Įtampos įvertinimas | - | Nutraukimas | Crimp |
| Ekranavimas | Shielded | Shell dydis, MIL | - |
| "Shell Size" - Įterpti | 20-41 | "Shell" medžiaga | Aluminum |
| "Shell Finish" | Electroless Nickel | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT |
| Pakuotė | Bulk | Kiti vardai | AMS27484P20F41P MS27484P20F41P-ND |
| Orientacija | N (Normal) | Darbinė temperatūra | -65°C ~ 200°C |
| Pozicijų skaičius | 41 | Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Montavimo funkcija | - | Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | Gamintojo standartinis pratęsimo laikas | 18 Weeks |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Contains lead / RoHS non-compliant | Įdėkite medžiagą | - |
| Apsauga nuo įsilaužimo | - | funkcijos | Coupling Nut, Ground, Potted |
| Tvirtinimo tipas | Bayonet Lock | Išsamus aprašymas | 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold |
| Dabartinis įvertinimas | - | Kontaktinė medžiaga | Copper Alloy |
| Jungties tipas | Plug, Male Pins | Spalva | Silver |
| Kabelių atidarymas | 1.159" (29.44mm) | Backshell medžiaga, dengimas | - |