MS27484P18F11PD
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27484P18F11PD
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS27484P18F11PD.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
MS27484P18F11PD specifikacijos
Dalies numeris MS27484P18F11PD Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1340 pcs Duomenų lapas MS27484P18F11PD.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 18-11 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS27484P18F11PD
MS27484P18F11PD-ND
Orientacija D Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 11 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Coupling Nut, Ground, Potted
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas 1.034" (26.26mm) Backshell medžiaga, dengimas -