MS27473T16A26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27473T16A26PA
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS
Duomenų lapai: MS27473T16A26PA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MS27473T16A26PA specifikacijos
Dalies numeris MS27473T16A26PA Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1368 pcs Duomenų lapas MS27473T16A26PA.pdf
Įtampa - Įvertinta 600VAC, 850VDC Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS statusas Bulk Kiti vardai AMS27473T16A26PA
MS27473T16A26PA-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas MS27473T16A26PA
Didelis skersmuo tiekiamas 16-26 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga A Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27473T14Z97SA
MS27473T14Z97SA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8T 12C 8#20 4#16 PLUG
Sandelyje: 967 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MS27473T14Z97SA-LC
MS27473T14Z97SA-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 12POS INLINE
Sandelyje: 1358 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MS27473T16A26P
MS27473T16A26P
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS