MS27468T25F43SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27468T25F43SC
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Aerospace Operations
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS27468T25F43SC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 651 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 651 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
MS27468T25F43SC specifikacijos
Dalies numeris MS27468T25F43SC Gamintojas Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 43POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 651 pcs Duomenų lapas MS27468T25F43SC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 25-43 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakuotė Bulk Kiti vardai AMS27468T25F43SC
MS27468T25F43SC-ND
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 43 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold